Sezono narystės

bcvilnius header 1

Šio sezono sostinės komandos abonementų turėtojai jau gali įsigyti tik jiems skirtas bei pigesnes 2018–2019 m. sezono narystes.

Vilniaus „Lietuvos rytas“ šį sezoną skyrė itin didelį dėmesį savo sirgaliams, nes praėjusią vasarą jie išreiškė stiprų pasitikėjimą klubu – per mažiau nei parą buvo išparduoti 1800 abonementų į abi arenas, o iš viso aistruoliai įsigijo net 3000 abonementų į 2017–2018 m. sezono rungtynes.

Tai lėmė itin didelį lankomumo augimą sostinės krepšinio arenose. LKL čempionato reguliariajame sezone „Lietuvos ryto“ rungtynes vidutiniškai stebėjo 34 proc. daugiau žiūrovų nei pernai, o atkrintamosiose šis augimas pasiekė įspūdingą 106 proc. ribą. Verta paminėti, kad šiemet Vilniaus ekipos rungtynės LKL atkrintamosiose yra labiausiai žiūrimos lygoje, o Europos taurėje vilniečiai pagal lankomumą nusileido tik vienam klubui. 

„Džiaugiamės, kad šį sezoną Vilniaus krepšinio aistruoliai parodė savo meilę klubui ir aktyviai lankėsi rungtynėse, kuriose kiekvieną kartą stengiamės nustebinti bei padovanoti aukščiausio lygio krepšinio renginį, – teigė rinkodaros vadovė Loreta Stakauskaitė. – Stengiamės suburti Vilniaus krepšinio bendruomenę, todėl abonemento kortelę keičia klubo narystė, kurios dėka aistruoliai sulauks įvairiausių pasiūlymų bei išskirtinių nuolaidų. Savo fanams dovanosime ne tik rungtynes, bet ir tik jiems skirtus ypatingus renginius.“

Nuo kito sezono „Lietuvos ryto“ abonemento kortelę pakeis sezono narystė, kuri suteiks ne tik galimybę stebėti Vilniaus komandos namų rungtynes, bet ir leis pasinaudoti daugybe klubo, rėmėjų, partnerių bei draugų pasiūlymų. Šiemet klubas tam padėjo stiprius pamatus – abonementų kortelių turėtojams teikė įvairiausius pasiūlymus.

Kito sezono „Lietuvos ryto“ narysčių vietų pasirinkimas – gerokai didesnis, o tai leis ne tik išsirinkti patogiausias vietas arenoje, bet ir sutaupyti. Sezono narystės – nuo 49 eurų, o tokia narystė leis sutaupyti net 155 eurus, kuriuos mokėtumėte pirkdami įprastus bilietus į kiekvieną dvikovą.

Pirmą kartą Vilniaus krepšinio gerbėjų laukia ir sezono narystės BMW klube, kur aistruoliai galės pasinaudoti atskiru įėjimu ir baru arenoje, taip pat pasirinkti pačias geriausias vietas stebėti „Lietuvos ryto“ dvikovas. Negana to, šias narystes pasirinkę krepšinio gerbėjai gaus 15 eurų dovanų čekį klubo atributikai įsigyti.

Naujojo sezono narysčių prekyba visiems sirgaliams prasidės birželio 18 dieną, nes iš pradžių klubas už ištikimybę nori atsidėkoti savo lojaliausiems sirgaliams, kurie yra įsigiję besibaigiančio sezono abonementus.

„Esame nepaprastai laimingi, kad klubas vertina lojalius sirgalius, kuriems yra suteikiama daugiau privilegijų ir patraukliausia kaina sezono narystėms įsigyti, – teigė „B Tribūna“ atstovas bei klubo projektų vadovas Donatas Žunda. – Tikimės, kad kitą sezoną rungtynėse sirgalių rinksis dar daugiau nei šiemet, o komanda jiems atsidėkos iškovodama daugybę pergalių.“

Naujojo sezono narystės „Lietuvos ryto“ sirgaliams leis stebėti visas sostinės komandos dvikovas LKL bei Europos taurės pirmenybėse. Su vienu besibaigiančio sezono abonementu aistruoliai gali įsigyti dvi naujojo sezono narystes.

Sezono narystes rasite „Tiketoje“.

Taisyklės:

- Sezono abonementas nuo šiol vadinsis SEZONO NARYSTE.

- Išankstinė prekyba lojaliausiems. Šio sezono abonementų turėtojai nuo birželio 11 d. 14 val. iki birželio 18 d. 10 val. galės įsigyti tik jiems skirtas pigesnes 2018-2019 m. sezono narystes.

- Atvira prekyba visiems sirgaliams prasidės birželio 18 d. 10 val.

- Išankstinės prekybos laikotarpiu su vienu abonementu aistruoliai gali įsigyti dvi naujojo sezono narystes.

- Sezono narystės kortelė galios visoms LKL bei Europos taurės sezono namų rungtynėms „Siemens“ bei „Lietuvos ryto“ arenose.

- Norint įsigyti sezono narystes internetu, turite įvesti savo 2017-18 m. sezono abonemento kortelės brūkšninio kodo numerį, o kasose parodyti kortelę.

- Perkant sezono narystes BMW klube ir 102, 103, 104 bei 111 sektoriuose, dovanojame 15 eurų dovanų kuponą klubo atributikai įsigyti. Apsipirkimo laikotarpis: nuo rugsėjo 15 d. iki gruodžio 31 d. Kuponas galioja perkant ne mažiau nei už 50 eurų.

-  Sezono narystės kortelė galios visoms LKL bei Europos taurės sezono namų rungtynėms „Siemens“ bei „Lietuvos ryto“ arenose.

- „Siemens“ arenoje  vietos bus tos, kurias pasirinkote, o „Lietuvos ryto“ arenoje narystės neturės konkrečios vietos.

- 108 ir 115 sektoriai aktyvių sirgalių zona.

- Narystės korteles galėsite atsiimti „Siemens“ arenos kasoje po dvejų savaičių nuo kortelės įsigijimo dienos, tačiau ne anksčiau nei rugsėjo 10 d. Su savimi būtina turėti spausdintą pirkimo bilietą.

- Sezono narystės negali būti keičiamos ar grąžinamos.

- Sezono narysčių kainos gali keistis.