Kviečiame registruotis į ropliukų lenktynes Sophie Kramer taurei laimėti!

2018 m. gegužės 11 d., 16:41

Pirmą kartą klubo istorijoje aistruolių laukia ropliukų lenktynės, kurios yra itin populiarios viso pasaulio arenose! Jau birželio 2-ąją „Siemens“ arenoje greičiausieji mažieji ropliukai susirungs dėl Sophie Kramer taurės, kuri šiemet gimusi sostinėje sutiko tapti renginio ambasadore.

Laikas: Birželio 2 d. Lenktynių vieta ir kita informacija dar gali būti tikslinama - sekite naujienas!
Su mumis susisiekti galite el. paštu: club@bcvilnius.lt arba telefonu +37060983147.

Dalyviai: „Lietuvos ryto“ kūdikių lenktynėse registruotis gali pilnamečiai asmenys, kurie yra tėvai arba legalus vaiko (6-12 mėn. amžiaus renginio metu) globėjas. „Lietuvos ryto“ krepšinio klubą valdančios įstaigos VšĮ „KK Statyba“ darbuotojai ir artimieji renginyje dalyvauti negali. Lenktynėse dalyvaujantys kūdikiai renginio dieną turi būti ne jaunesni nei 6 mėn. bei ne vyresni nei 12 mėn amžiaus. Privaloma su savimi turėti vaiko amžių patvirtinantį dokumentą (gimimo liudijimo kopiją, pasą ar kt.).

Registracija: iki gegužės 26 d., 12:00. Nuoroda: http://bit.ly/RopliukuRegistracija 

Atvaizdo naudojimas: renginyje dalyvauti užsiregistravę asmenys sutinka, jog jų ar jų vaiko/globotinio atvaizdas gali būti naudojamas renginio reklamai ar jo nušvietimui žiniasklaidoje bei socialiniuose tinkluose.

Prizai: Sophie Kramer ropliukų lenktynių taurė ir rėmėjų bei mūsų dovanų paketai.

Kita informacija: Organizatorius neatsako už dalyvių ar kitų asmenų susižalojimą renginio metu.

Dalyviai: kūdikiai turi būti 6-12 mėnesių amžiaus (imtinai), bet negali mokėti vaikščioti. Vaikai virš vienerių metų dalyvauti konkurse negali.

Svarbu žinoti:

  • Dalyvių skaičius – ribotas.
  • Du lydintieji asmenys galės kartu su dalyviu būti aikštėje.
  • Tėvai/globėjai galės naudoti įvairius daiktus (raktų pakabukai, žaislai, kt.) siekiant atkreipti kūdikių dėmesį.
  • Lenktynių trasa prasidės nuo baudų metimo linijos ir baigsis kirtus krepšinio aikštelės vidurio liniją (apie 12,5 metrų).
  • Jeigu bet kuriuo lenktynių metu dalyviai pasijus nepatogiai (atsisakys ropoti, pradės verkti), tėvai/globėjai gali sustabdyti dalyvavimą lenktynėse.
bcvilnius.lt

atgal