Vilniaus „Lietuvos rytas“ stiprinasi atkrintamosioms – komandą papildys 600 trenerių

2018 m. gegužės 11 d., 10:00
G.Jauniškio nuotr.

Prieš „Betsafe-LKL“ atkrintamųjų startą Vilniaus „Lietuvos ryto“ gretas papildė naujas rėmėjas. Juo tapo didžiausia sporto fanų platforma Lietuvoje „Lympo.lt“, kuri vienija daugiau nei 600 trenerių iš įvairių sporto šakų.

Penktadienį Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda pradeda atkrintamųjų kovas, o pirmasis jų varžovas – septintąją vietą stipriausiose šalies pirmenybėse užėmusi Utenos „Juventus“.

Pirmą kartą klubo istorijoje kova dėl vietos pusfinalyje vyks „Siemens“ arenoje, o „Lietuvos rytas“ turės dar tvirtesnį užnugarį – daugiau nei 600 trenerių, kurių paslaugomis gali pasinaudoti bet kuris norintis užsukęs į interneto svetainę „Lympo.lt“. Joje galima išsirinkti futbolo, bėgimo, teniso, plaukimo ar kitų sporto šakų trenerį, kuris jums padės pasiekti aukščiausių rezultatų.

„Vilnius yra modernus bei šiuolaikiškas miestas, kuriame krepšinio aistruoliai yra aktyvūs bei sportiški, – teigė klubo direktorius Darius Gudelis. – Neabejoju, kad sostinės gyventojams bus labai įdomu išbandyti „Lympo.lt“ paslaugas, su kuriais tikimės ilgo bei apibusiai sėkmingo bendradarbiavimo. Tai – puiki verslo idėja.“

„Džiaugiuosi, kad „Lympo“ prisideda prie „Lietuvos Ryto“ sėkmės. „Lympo.lt“ startavo Vilniuje, todėl šio miesto klubas mums ypač brangus, – džiaugėsi didžiausios sporto fanų platformos vadovė Lietuvoje Ada Jonušė. – Lietuva jau įrodė pasauliui, kad krepšinyje galime būti nenugalimi. Dabar „Lympo“ tikslas yra įrodyti, kad galime sukurti sveikatingumo programėlę, keičiančią pasaulį. Smagu pradėti šį žygį su krepšiniu.“

„Lympo.lt“ vartotojai rugsėjį sulauks ir mobiliosios aplikacijos, kuri motyvuos sportuoti ir už tai gauti virtualių „Lympo“ pinigų. Už juos visi sportuojantys galės įsigyti sporto prekių ir paslaugų ar tiesiog iškeisti  į eurus. Negana to, „Lympo.lt“ atvira visiems profesionaliems sporto treneriams. Juk sveikata – didžiausias mūsų turtas!

Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir „Lympo.lt“ bendradarbiavimas truks visų „Betsafe-LKL“ atkrintamųjų metu, o sirgalių laukia ne vienas siurprizas.

Sostinės komanda visus Vilniaus krepšinio aistruolius penktadienį kviečia į „Siemens“ areną, kurioje be atkaklios kovos aikštėje vyks klubo šokėjų bei „Red Foxes“ pasirodymai, žaidimas 1000 eurų dovanų čekiui laimėti ir kiti prizai, nuolaidos atributikai, klubo bei rėmėjų dovanos bei susitikimas su žaidėjais BMW klube po rungtynių. Bilietai – „Tiketoje“.

bcvilnius.lt

atgal