"Perlas" sutriuškino Kauno klubą, M.Normantas pelnė 28 taškus

2017 m. gruodžio 01 d., 20:31
P.Žukausko nuotr.

NKL pirmenybėse trečiąją pergalę iš eilės iškovojo Vilniaus „Perlo“ (7-10) krepšininkai, svečiuose 101:81 (27:8, 24:17, 23:33, 27:23) sutriuškinę Kauno KTU (2-15) komandą.

Svečiai iš Vilniaus rungtynes pradėjo itin rezultatyviai ir tarsi norėdami įtvirtinti savo trečiąją pergalę iš eilės jau pirmajame ketvirtyje laimėjo atkarpą 16:3.

Ketvirčio pabaigoje vilniečių pranašumas tik augo, po sėkmingo Margirio Normanto šūvio iš toli aidint kėlinio sirenai „Perlas“ jau turėjo 19 taškų persvarą (27:8).

Antrasis kėlinys prasidėjo apylygiai, tiek viena, tiek kita komanda keitėsi taikliais metimais – 40:20.

Vilniaus „Perlo“ krepšininkai į ilgąją pertrauką išėjo jau turėdami triuškinantį pranašumą (51:25).

Per pirmuosius 2 kėlinius nesustabdomai rungtyniavo Margiris Normantas, kuris per 12 minučių pelnė 19 taškų.

Trečiojo ketvirčio pradžioje kauniečiai bandė gelbėti rungtynes, sumažindami deficitą (60:46), tačiau vilniečiai kėlinį užbaigė pirmaudami rezultatu 74:58.

Paskutinėje mačo dalyje svečiai ir vėl perėmė iniciatyva, įgydami 20 taškų pranašumą bei laimėdami rungtynes 101:81.

„Perlas“: M. Normantas 28 (23 min.) , M. Maskolaitis 19 (5/5 trit. met.), A. Beručka 14, D. Vilys ir K. Giedraitis (4/5 met.) po 10 taškų.

Kauno KTU: K. Kokoška 26 (7/11 trit. met.), I. Daukštys 17, R. Jakubauskas 10.