„Perlo“ krepšininkams nepavyko nugalėti vienų iš NKL lyderių

2017 m. lapkričio 10 d., 22:50
P.Žukausko nuotr.

Penktadienį Vilniaus „Perlo“ krepšininkai kovojo prieš Klaipėdos klubą ir bandė įsirašyti trečiąją pergalę iš eilės savo namų tvirtovėje.

Po sunkios pradžios šeimininkams pagaliau pavyko pelnyti taškus, tačiau svečiai iš Klaipėdos pirmavo 4:7. Po taiklaus Karolio Giedraičio tritaškio metimo „Perlui“ pavyko išlyginti rezultatą 7:7, bet kėliniui artėjant prie pabaigos Klaipėdos „Neptūno – Akvaservis“ krepšininkai ir vėl įgijo pranašumą 11:20. Po pirmojo kėlinio rezultatu 15:25 pirmavo klaipėdiečiai.

Antrasis kėlinys prasidėjo gan statiškai – 17:27. Po puikios gynybos kėlinio viduryje „Perlui“ pavyko sušvelninti varžovų pranašumą iki 5 taškų 22:27. Klaipėdiečiai nepabūgo vilniečių gynybos ir kėliniui artėjant prie pabaigos pabėgo į priekį 29:37. Po antrojo ketvirčio rezultatu 33:39 pirmavo svečiai iš Klaipėdos.

Po ilgosios pertraukos vilniečiai į aikštę žengė nusiteikę labai ryžtingai ir po nuostabaus puolimo bei Luko Kvedaravičiaus dėjimo iš viršaus išsiveržė į priekį 46:43. Dar po dviejų tikslių greitų atakų „Perlas“ padidino savo pranašumą iki 7 taškų – 50:43. Tai dar nebuvo pabaiga ir po triuškinančio Domanto Pipiro dėjimo šeimininkai pirmavo 54:43. Tačiau Klaipėdos „Neptūnas – Akvaservis“ sugebėjo atsitiesti ir sumažinti deficitą iki 5 taškų – 59:54. Po trijų kėlinių rezultatu 61:54 pirmavo aikštės šeimininkai.

Paskutinį ketvirtį klaipėdiečiai pradėjo su daugiau energijos ir išsiveržė į priekį laimėdami atkarpą 0:12 ir persverdami rezultatą į savo pusę 61:66. „Perlo“ krepšininkai sugebėjo atsikvošėti bei kėlinio viduryje išlyginti rezultatą 68:68. Iki rungtynių pabaigos likus trims minutėms Klaipėdos „Neptūnas – Akvaservis“ po taiklaus Valdo Vasyliaus tritaškio metimo padidino savo persvarą iki 7 taškų 70:77. Nuaidėjus finalinei rungtynių sirenai Vilniaus „Perlo“ krepšininkams teko pripažinti vienų iš NKL lyderių pranašumą 74:83.

„Perlo“ gretose geriausiai žaidė: Deivydas Sirvydis – 19 taškų, Lukas Kvedaravičius – 15 ir Arnas Beručka – 10.

„Neptūno – Akvaservio“ komandoje išsiskyrė: Valdas Vasylius – 20 taškų, Mindaugas Stašys – 15, Deividas Keburys ir Arūnas Mikalauskas pelnė po 12 taškų.